vtipy - Autobusy, tramvaje, vlaky, letadla....

20. ledna 2007 v 21:25 | Piper |  Vtipy....
1. Přijede tramvaj na konečnou, otevřou se dveře, lidé vystupují. Řidič si otevře noviny. Po pěti minutách zvedne hlavu a v zrcátku vidí, že uvnitř někdo zůstal. Tak hlasitě zařve: "Konečná! Vystupovat!" Paní zavře knihu a ještě hlasitěji zařve: "Pro vás snad paní Konečná, hulváte!"
2
. "Není mezi cestujícími lékař?" ptá se letuška v letadle. Jeden z pasažérů vstane a jde s letuškou do pilotní kabiny. Za chvíli vyjde ven a ptá se: "Není mezi cestujícími pilot?"
3. "To je konečná, že se všichni hrnou ve?" "Ne, jen přistoupil revizor."
4. "Sedněte si, babičko." Vstává mladá dívka. "Jenom seď děvenko, já na příští zastávce vystupuju…" "Jen si sedněte babičko, nejste v tramvaji, ale v čekárně u doktora."
5. Sedí Pepa a Honza v letadle a Honza se ptá: "Tak co, jak jde život?" "Ale," říká Pepa, "hrůza, všechno se mi hroutí. Manželka mě opustila, z práce mě vyhodili a děti mě nechtějí znát." Najednou přichází letuška a povídá: "Letadlo padá a my jsme nad oceánem, kde jsou žraloci. Každý z vás dostane píšťalku a když zapískáte, žralok odplave." A Pepa říká: "Tak a teď buď na mne nezbude píšťalka nebo bude hluchý žralok."
6. Ptal se jeden mladík slečny průvodčí: "Stojí to v Pelhřomově?" ona na to: "Jak komu."
7. V letadle.
Během zaoceánského letu si jeden cestující všimne, že dva z motorů letadla hoří. Začne okamžitě křičet a za pár vteřin už se všemi lomcuje pořádná panika. Najednou se na palubě objeví pilot s padákem na zádech a s úsměvem povídá: "Ničeho se nebojte, jdu pro pomoc…"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama