vtipy - Děti.....

19. ledna 2007 v 17:47 | Piper |  Vtipy....
1. Evička dostala od tatínka nářez, protože byla neposlušná. celá uplakaná běžela k mamince. Tatínek je strašný člověk." vzlykla "To tě, mami, nikdo jiný nechtěl?"
2. "Tati, co je to výherní listina?" "To je seznam losů, které si koupil někdo jiný."
3. Tetička přijela na návštěvu. Před spaním ji malý Jirka nabádá: "A nezapomeň se v pokoji zamknout, teti!" "A proč, Jiříčku?" "Táta říkal že nám můžeš být ukradená!"
4. "Chci ti dát dárek k narozeninám, tati." "Děkuji ti, synku, ale nejlepším dárkem pro mě by byly tvé dobré známky ve škole." "Pozdě!Už jsem ti koupil kravatu."
5. "Mami, co je to?"
"Černý rybíz."
"A proč je červený?"
"Protože je ještě zelený."
6. "Dědo! Dědo!" jásá malý Toník. "Co děláš s tou lahví?Ty chceš uvnitř sestavit loď?" "To jsem původně chtěl,"skrípě zuby dědeček, "teď bych jen rád dostal ruku z té flašky."
7. Řidič zuřivě zvoní na kluka na koloběžce. Kluk zastaví, tramvaj taky: "Nevidíš, že zdržuješ?" "Jo, ale vlevo je místa na předjetí dost!"
8. V rodině se narodila trojčata. Pětiletý syn se ptá: "A tati, řekni, zůstanou tady všichni tři, nebo nám je poslali abychom si vybrali?"
9. Povídala maminka: "Karle, ty uličníku, už jsi zase sahal na dveře u obýváku špinavýma rukama!" "Mami, to jsem nebyl já. Já vždycky otvírám a zavírám nohou."
10. "Dnes si mě konečně učitel všiml a mluvil jenom se mnou," pyšně oznamuje malý Tomáš. "Opravdu?" podivil se otec, "a copak ti říkal?" "Abych nevyrušoval."
11. Student poslal z Prahy mamince dopis:"Propadl jsem ze dvou předmětů, připrav na to tátu." Za dva dny přišla odpověď: "Táta připraven, teď se připrav ty!"
12. Dcera poslala ze studií v Praze domů telegram: "Milí rodiče, pošlete mi ihned tisíc korun, nebo skončím na ulici!" Odpověď rodičů zněla: "Dávej si pozor na auta!"
13. Potká starší paní na ulici plačícího chlapečka. "Co se ti stalo?" ptá se ho. "Já jsem se ztratíííl." "No to nic," chlácholí ho. "A svoji adresu znáš?" "Znám. Franta zavináč volný tečka cezet."
14. Malý kluk povídá druhému: "Mám doma bratříčka. Ale maminka asi neví, jestli si ho nechá. Pořád ho zabaluje a rozbaluje…"
15. Šestiletý Jára se ptá maminky:
"Proč se denně maluješ, mami?"
"No přece abych vypadala hezky, Jaroušku," směje se na synka maminka.
"A kdy už to konečně začne účinkovat?"
16. Malý Frantík vidí matku poprvé s natáčkami a užasle povídá: "Bezva mami! A kolik stanic na to chytíš?"
17. "Mami, mami, děti ve škole se mi smějí, že mám velké uši!"stěžuje si Pepíček. "Nemáš Pepíčku, ale jdi na kopec obrátit vítr, ať mi uschne prádlo."
18. "Já nechci bratříčka, já nechci bratříčka!" vyběhne chlapec z kuchyně. "Nekecej a žer, co je na stole!" okřikne ho maminka.
19. Pepa píše rodičům z tábora: "Je tu hezky. Hodně jím a odpočívám. Buďte klidní a nebojte se o mě.
P.S. Co to je epidemie?"
20. Marná snaha
"Tati, proč se holky malujou?" ptá se Pepíček doma.
"No přece, aby byly hezký!" odpoví tatínek.
"A proč nejsou?"
21. "Papej pořádně, Evičko. Víš, co se stane z holčičky, který nechce pořádně papat?" "Vím, mami. Manekýnka."
22. Jednou večer přijde Vašík domů, oblečení samá díra. "Prosím tě, kde ses tak zřídil? A proč?"ptá se maminka. "No…hráli jsme si na obchod s lahůdkami a já byl ementál."
23.Deti, jak dela ovecka? Beee!!! Deti, jak dela kohoutek? Kykyryky!!! Deti, jak dela svine? Dobry den, silnicni kontrola, vase doklady, prosim...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama