vtipy - Policisté....

20. ledna 2007 v 18:58 | Piper |  Vtipy....
1. Policajt zastaví auto: "Zaplatíte pokutu za překročení maximální povolené pokuty rychlosti. Jel jste v obci 90km/h." "To není možné, tak dlouho ani nejedu!" "Ne? A jak dlouho jedete?" "tak 10 minut." "Hmmm…tak promiňte, pokračujte v jízdě."
2. Po nehodě dvou aut přijede na místo srážky policista. Nejprve sepisuje protokol s jedním řidičem: Policista: "Jaké je vaše jméno?" Řidič: "Jan Drda." Policista: "Kolik lidí bylo ve voze, když se nehoda stala?" Řidič: "Byl jsem tam jenom já." Policista: "A kdo řídil?"
3. Povídá jeden policajt druhému: "Ten rogalo, to je ale strašnej pták. Musel jsem do něj vystřílet celej zásobník, než toho chlapa pustil…."
4. Naskočí policajt do tramvaje a zařve: "Sledujte ten taxík!"
5. Velitel přikazuje mladému policistovi: "Okamžitě najdi toho muže!"podá mu tři snímky hledaného - jeden z levého profilu, druhý z pravého a třetí zepředu. Večer se policista vrátí a povídá: "Dva z nich jsem už chytil, třetího přivedu!"
6. Přijde policajt do obchodu s čepicemi. Vyzkouší si jednu kšiltovku, druhou kšiltovku, třetí…. Postupně vyzkouší všechny co tam mají, ale pořád není spokojený. Zeptá se prodavačky: " A takovou tu s kšiltem dozadu, tu nemáte?"
7. Jde policajt a vidí opilce, jak chodí dokola kolem dřevěného sudu. "Co to děláte, pane?" "Jdu domů. Za tímhle dřevěným plotem doleva a jsem tam."
8. Zápalky.
Policajt vyndává zápalky z krabičky a zapaluje je, ale samozřejmě opačnou stranou. Odhazuje je na zem a brblá: "Špatná, špatná, špatná…." Z ničeho nic mu ale jedna chytne. Policajt ji sfoukne a spokojeně ji odloží se slovy: "Ta je dobrá, tu si nechám…."
9. Policajt zastavil auto. "Pane řidiči, nesvítí vám heligon. To bude za 500,-." "Snad halogen, ne?" "Á, tak pán je ještě navíc suterén…"
10. Přijde policista do masny a říká prodavačce: "Já bych chtěl, prosím Vás, dvacet deka salámu!" "Máme, ale jenom točený, pane." "Tak to nechci, já jsem si nevzal džbánek."
11. Leží policajt na louce, kouká na měsíc a říká: "Sakra, to je dálka, to je dálka!"Přijde k němu kolega a ptá se ho proč naříká. Policajt mu odpoví: "Vidíš tu dálku?" "No jo, vidím, a co má jako bejt?" "No, náčelník mě poslal na měsíc na školení!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama