vtipy - Škola..školička....

19. ledna 2007 v 17:47 | Piper |  Vtipy....
1. Učitel vysvětluje dětem škodlivost alkoholu. Příklad jim uvádí ze světa zvířat: "Když postavíte přes osla jedno vědro s vodou a druhé s alkoholem, ze kterého se napije?" "Z toho co je tam voda!" kříčí děti. " A proč?" přihlásí se Pepíček: "Protože je osel!"...
2. Honza si nese ze školy špatné vysvědčení. Vejde na dvůr a říká svému psovi: "Azore, teď se připrav na velký fofr! Já řeknu tátovi, že jsi mi sežral vysvědčení!"
3. Ptá se otec: "Tak co, kde máš vysvědčení?" "Ale tati, víš přece, jak nesnáší to věčné papírování!"
4. " Tati, ty máš opravdu velké štěstí!" říká syn, když podává otci své vysvědčení. "Jo?Jak to?" "No, nebudeš mi muset kupovat v září učebnice!"
5. Táta se dívá na synovo vysvědčení. "Synu, synu to vypadá na pěkný mazec." "Dobře, tati. Pojď, já ti ukážu, kde bydlí učitelka."
6. "Učitel ve třídě při hodině gramatiky:" Studenti, neříkejte ´to samé´, říkejte ´totéž´, protože to je to samé."
7. V hodině zeměpisu. "Kolik obyvatel má Číná Nováku?" "Čína….no….ééé…..věděl jsem to…" "Pospěš si. Čím déle ti to bude trvat, tím více jich bude mít."
8. Stěžuje si učitel kolegovi: "Dostal jsem neuvěřitelně hloupou třídu. Už jim to vysvětluji potřetí, už jsem to mezitím dokonce i já pochopil, ale oni pořád nic!"
9. Matka píše učiteli: "Nepřeji si, abyste našeho Jarouška bil, je totiž velmi citlivý. My ho doma také nebijeme. A když, pak jen v sebeobraně!"
%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 14ja 14ja | 23. března 2008 v 21:18 | Reagovat

to o těch Číňanech je fakt good:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama