vtipy - U doktora....

20. ledna 2007 v 19:30 | Piper |  Vtipy....
1. U lékaře: "Člověče, vy jste úplně hluchý, víte to?"říká doktor pacientovi. Ten se na něj chvíli dívá a pak odpoví: "Doktore, přestaňte nervórně přežvykovat a klidně mi řekněte co mi je!"
2. Přijde děda k doktorovi a povídá: "Doktore, já si v poslední době vůbec nic nepamatuji!" "A od kdy to pozorujete?" "A co?"
3. Po důkladné prohlídce říká lékaž pacientovi: "Budete se muset vzdát vína a žen. Zpívat můžete!"
4. Ptá se primář začínajícího chirurga: "Pane kolego, jak se vám povedla dnešní operace?" Doktor zbledne a koktá: "Tak ona to nebyla pitva?"
5. Pepa se vydá k lékaři. Po prohlídce pan doktor kroutí hlavou: "Chlapče, chlapče ty se mi vůbec nelíbíš!"Pepíček odpoví: "Popravdě řečeno, pane doktore, vy taky nejste žádný krasavec!"
6. "Tento prostředek proti plešatění dělá úplné zázraky! S jeho pomocí mohou vyrůst vlasy i na kulečníkové kouli!" "Věřím vám, pane doktore, ale nepřekážejí pak při hře?"
7. Lékař vysvětluje pacientovi: "Budete si tyhle kapky denně kapat do očí." "Prosím, a před jídlem nebo po jídle?"
8. Na předoperačním: "Pane Vondráčku, kolik je vám let?" "Bude mi 40." "No jestli vás bude operovat pan doktor Souček, tak asi nebude…."
9. U lékaře. "Slečno, měla jste nějaký uraz?" "Ano, zlomila jsem si nohu." "A kde?" "V Liberci, prosím."
10. Lékař je šokovaný a říká pacientovi: "Jak jste si mohl zadřít do jazyku tolik třísek?" "Ale, vylila se mi na podlahu moje nejdražší whisky."
11. "Pane doktore, dejte mi nějaké prášky proti chamtivosti. Ale dejte mi jich hodně, hodně, hodně!!!!"
12. Lékař říká pacientovi: "To nevíte, že mám pracovní dobu jen do tří hodin?" "Vím, vím, ale ten pes, co mě kousl, to nevěděl!"
13. Přijde muž k psychiatrovi a říká: "Pane doktore, já nevím, čím to je, ale nikdo mi nevěří." Lékař: "Ale jděte, to není možné!"
14. Říká lékař pacientovi: "Pane, Nováku, vy jste alergický na jedy, které jsou v potravinách, v ovzduší i ve vodě. Nesmíte tedy jíst, pít a dýchat."
15. "Další prosím!" volá sestra u ušního lékaře. Z čekárny po chvilce vejde stařík a sestra se ho ptá: "Vy jste teď na řadě, dědo?Před chvílí jsem vás viděla na konci!" "Ne nejsem. Ale jsem jediný, kdo vás slyšel!"
16. "Pane doktore, řekněte mi konečně zřetelně česky, co je příčinou mých potíží." "Přežíráte se, to je ono." "Aha. Tak teď to ještě řekněte latinsky pro mou paní."
17. Pacient na operačním sále: "Tu masku si můžete, pane doktore, klidně sundat. Stejně jsem vás poznal!"
18. "Jaký úspěch měla česneková dieta, kterou jsem vám předepsal?" ptá se lékař pacienta. "Shodil jsem deset kilo a ztratil jsem deset přátel…."
19. Pane doktore, jaké je nejlepší cvičení na hubnutí?" ptá se plnoštíhlá paní svého lékaře. "Točit hlavou napravo a nalevo," odpoví lékař. "A kolikrát?" "Pokaždé, když vám někdo nabídne jídlo!"
20. Ředitel blázince zastaví pacienta. "Poslyšte, pane, vy nám tady děláte rozruch. Každému říkáte, že jste Přemysl Oráč a mně jste tvrdil, že jste Karel IV." "No, vám přece nebudu lhát, pane řediteli."
21. "Tak, co vás bolí, babičko?" "Pane doktore, bolí mne za krkem." "A nemáte v noci moc pod hlavou?" "Kdepak, pane doktore, jen deset tisíc."
22. U lékaře: "Člověče, vy jste úplně hluchý, víte to?" říká doktor pacientovi. Ten se na něj chvíli dívá a pak odpoví: "Doktore, přestaňte nervózně žvýkat a klidně mi řekněte co mi je!"
23. "Pane doktore, pomozte mi! Ani jedna žena se mnou nevydrží, protože mám rád bavlněné ponožky!" Lékař se překvapeně podívá na pacienta a říká: "Vždyť i já mám rád bavlněné ponožky!" "Vážně?" rozveselí se pacient "A taky je máte nejraději s olivovým olejem a bazalkou?"
24. "Pane doktore, pane doktore, právě jsem spolkl ovci."
"A jak vám je?"
"Zle-eee."
25. Lékař: "Váš manžel potřebuje naprostý klid. Předepíši mu prášky pro spaní." Žena: "A kdy mu je mám dávat?" Lékař: "Jemu ne, ty prášky jsou pro vás!"
26. Přijde pán k lékaři a stěžuje si, že ho to na dvou místech na čele ukrutně bolí. Doktor chvíli přemýšlí a říká: "To je z toho, že moc kouříte." - "Nikdy v životě jsem nekouřil!" "Tak to máte z přílišného požívání alkoholických nápojů." - "No dovolte! V životě jsem se alkoholu ani nedokl!" - "Člověče, tak to máte z toho, že pořád běháte na ženskýma." - " Já jsem ženatý a na cizí ženu se ani nepodívám!" - "Potom je mi to úplně jasné. Pane, vy jste vůl a rostou vám rohy!"
27. "Dobrý den, pane doktore, asi budu potřebovat brejle!"
"To budete, matko, tady jste v masně!"
28. Přišel anděl na zdravotní středisko a pravil vyjevenému lékaři: "Říkal jste přece, že se mám přijít za 10 dní ukázat."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama