vtipy - V restaraci, v hospodě.....

19. ledna 2007 v 17:46 | Piper |  Vtipy....
1. Paní Nováková se ptá na plese vrchního:"Prosím vás, nevíte, kde je ta prsatá servírka, co roznášela pití?" "Přejete si nějaký nápoj?" "Ne, hledám manžela!"
2. V hospodě sedí chlapi a jedním uchem poslouchají televizní zpravodajství. Právě hlásí, že od příštího měsíce bude zdražená voda. Jeden chlap vyskočí a radostně křičí: "Hurá! Konečně taky jednou došlo na abstinenty!"
3."Tady je to pivíčko, pane redaktore."
"Koukám, pane vrchní, že je to fejeton!"
"Jak tomu mám rozumnět?"
"Taky pod čarou."
4. Půl sklenice piva!" volá na vrchního host. "Promiňte, ale půl sklenice piva neprodáváme!" říká vrchní. "A co tedy roznáší ten váš číšník?"
5. Číšník nese ke stole objednaný párek přidržuje jej na talíři rukou. Host se rozčiluje. "Proč na ten párek saháte?" "Promiňte, ale snad nechcete abych ho sbíral ze země podruhé!"
6. Pan Liška zašel do restaurace na oběd. Poobědval a chystá se k placení. "Bude to rovných sto korun," povídá číšník. "Sto korun za tak skromný oběd?" diví se pan Liška. "To je ale strašné! Nemohl byste mi ho dát - jako kolegovi - zadarmo?" "Vy jste taky číšník?" "To ne. Ale jsem taky zloděj."
7. "Haló! Poznáváš mě?" ptá se host číšníka. "Ne pane, nikdy jsem vás neviděl," krčí bezradně rameny číšník. "Ty lháři! Vždyť jsem si u tebe před hodinou objednal řízek!"
8. "Pane vrchní, ta polévka chutná jako špinavá voda a biftek jako smažená prachovka. Zavolejte kuchaře!" "je mi líto. Kuchař je nemocný a zastupuje ho uklízečka…"
9. "Pane vrchní! Ten řízek je moc tuhý!" "Můžu vám ho vyměnit za jiný." "Ale, já už jsem ho nakousl." "Nevadí, máme i nakousnuté!"
10. V restauraci. Jeden host si s naprostým klidem utírá nůž do ubrusu. Vrchní to vidí a ptá se: "To je u vás doma takový zvyk?" "Ne, my máme doma čisté nože."
11. Číšník v restauraci stojí u hostova stolu a říká: "Mám drůbeží jádra, hovězí srdce, vepřový jazyk, uzené koleno, volské oko, rybí prsty, kuřecí prsty, telecí nožičky, kančí plec a skopové žebro…" A host na to: "Vaše problémy mě vůbec nezajímají, přineste mi guláš a pivo!"
12. Číšník objednává u kuchaře: "Dva buřty pro toho vzadu." "Tomu stačí jeden,"povídá kuchař, "ten už vidí všechno dvojmo." "No jo, to je pravda, ale on si objednal čtyři."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama