vtipy - Zvířátka....

19. ledna 2007 v 18:00 | Piper |  Vtipy....
1. Klokaní máma vyhrožuje nezbednému synkovi: "Jestli se okamžitě neuklidníš, přišiju si na kapsu zip!"
2. Přijde zajíc do obchodu a ptá se: "Máte kakao?" Prodavač: "Nemáme." Přijde druhý den: "Máte kakao?" Prodavač: "Ne, nemáme." Zajíc přijde i další den a hned se ptá: " Už máte kakao?" "Ne, nemáme!" křičí prodavač. "a jestli ještě jednou přijdeš, tak ti hřebíkama přibiju uši k pultu!" Když zajíc přijde následujícího dne, chvilku se nervózně rozhlíží a pak se zeptá: "Máte hřbíky?" Prodavač: "Ne, nemáme." Zajíc: "Ne?Tak to možná budete mít kakao…"
3. Jede žížala na kole, podívá se dolů a zakřičí: "Ježiš! Já nemám nohy!" spadne a rozbije si koleno.
4. Slepice snese sedmikilové vejce. To samozřejmě vzbudí zájem medií a novináři se ptají kohouta: "Budete se snažit o další, větší?" "Ne." "A co plánujete?" "Půjdu zmlátit pštrosa."
5. Srazila se želvička se šnekem. Šnek se probudí v nemocnici. Tam se ho policista zeptá: "Co se vlastně stalo?" "Já ani nevím, ono se to seběhlo tak hrozně rychle!"
6. Chodí želva po kmeni stromu a klepe do něj hlavou. Klepe a klepe. Datel sedící na stromě to už nemůže vydržet a říká datlici: "Mámo, kdy jí konečně řekneme, že je adoptovaná?"
7. Sedí dvě blechy na patníku u silnice a vykládají si. V tom jedna vidí, jak se z dálky blíží velký huňatý pes a loučí se s druhou: "Holka, měj se, mě už to jede!"
8. Zajíce už dlouho štval medvěd. Jednoho večera se medvěd opil, jak zákon káže a při cestě domů se válel po zemi. Zajíc viděl příležitost, vzal klacek a zrubal medvěda do krve. Druhý den se medvěd probudí a svolá celý les na poradu. Říká: "Včera mě někdo svalil, nevím jak vypadal, ale vím, že měl na hlavě divné výrůstky." Zajíc říká šnekovi: "No, vidím, že máš problém…"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama