Veronica Mars - o seriálu....

3. června 2007 v 8:41 | Piper |  ostatní věcičky...
Tajuplné městečko, zvídavá holka a jeden hezoun vedle druhého. Tomu říkáme odpoledne v dobré společnosti.


Město Neptun ovládá skupina zámožných lidí, kteří střeží veliké tajemství. V tom se jim začne šťourat sedmnáctiletá Veronica Mars. Spolu se svým otcem, bývalým šerifem, a hrstkou kamarádů pátrá nejen po příčině podivné smrti své kamarádky Lilly, ale i po tajemství celého města. Nejde ji ovšem jen o odhalení pravdy, ale i o očištění jména svého táty. Ten byl totiž po nevydařenékm vyšetřování případu Lillyiny vraždy zbaven úřadu šerifa a je i se svou rodinou vyloučen ze společnosti místní smetánky.

Nejlepším přítelem Veronicy je Logan Echolls. I po té, co se většina spolužáků od Veronicy odvrátí, on zůstává na její straně. Není to jen proto, že je místní rebel, ale i kvůli tomu, že chodil se zavražděnou Lilly. Logana hraje Jason Dohring (25), který je už prozřelým seriálovým hercem. Vidět jsi ho mohla v JAGu, Pobřežní hlídce a nebo Odložených případech. Jeho kámoše a školního rváče Dicka Casablancase hraje Ryan Hansen (25).Původně chtěl hrát v seriálu Veroničina expřítele, roli mu ale vyfoukl Teddy Dunn. Dickova bratra Cassidyho Casablancase, který Veronice také pomáhá s vyřešováním, ztvárnil Kyle GAllner (20), kterého jsi mohla vidět třeba v oblíbeném Smalliville nebo v napínavé Kriminálce New York.
Zdatnou špionku Veronicu Mars hraje Kristen Bell (26), která vystudovala muzikálové herectví v New Yorku a hrála na Brouadwayi. Odtud ale utekla do Los Angeles a začala se objevovat před televizní filmovou kamerou. Zabodovala v seriálech Everwood, Deadwood a hlavně nyní ve Veronice Mars.
ZDROJ: DÍVKA (květen 2007).....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama