Červen 2008

Vyhodnocení a ceny za velkou soutěž....

29. června 2008 v 18:04 | Piper
Ták já bych to celkově zhodnotila asi táákhle: Pro příště menší soutěže....páč velkých se nikdo nechytá, i když ceny jsou myslím slušný....
Celkem se účastnili dva soutěžící.
Na prvním místě se umístila Hanička!!!!Tákže GRATULUJU!!!! Získala celkem 23,5 bodů (z 25). Celkem měla tři špatné odpovědi..tákže jenom ták:
1) Dvě epizody ve kterých zemřely Phoebe i Paige a Piper vše napravovala jsou 5x08 a 8x22.
2) Babička sester zemřela na infarkt.
ták tady máš vysvědčení, jak sem pisala, že bude.... samý jedničky...nj... :D
A tady wallpaper, doufám, že líbí...dalo to dost práce... :-)
Jako druhý se umístil Jakub (leo)... :-) Kuba měl celkm 23 bodů (z 25). Taky tři chyby, jenže jeho chyba ve čtvrté části byla za celý bod.... ale Hanka měla vždycky chybu jen za půl bodu. Ty chyby byly v tomhle
1) Všechny sestry se někdy v něco proměnily.
2) Holly je vdaná, má dva syny, ale dceru nemá.
Tady je taky vysvědčení pro Kubu:
a wallpaper:
taky moc GRATULUJU!!!!!
Na animacích se domluvíme na icq, páč soutěžili enom moji kámaradííí... :D...tákže v pohodičce...až se tam sejdem pošlu dyžtak.. :-)
Děkuju za účast...doufám, že ceny se líbí.... a gratuluju, páč někdy to byly fakt chytáky nebpo těžší otázky....
!!!!!!! Papa u nějaké příští soutěže!!!!!!!!!!!

Sedmnáctá spřátelená stránka...

29. června 2008 v 15:58 | Piper
kataranka.blog.cz ...moc fajný blog, kde najdete i jiné věci mimo čarodějky...třeba o seriálech..nějaké citáty.... :-) a taky čarodějky... + i věci vlastní tvorby k čarodějkám....moc hezké...
(ukázka z tvorby z tohodle blogu... )

Šestnáctá spřátelená stránka...

29. června 2008 v 14:26 | Piper
Tády mám 16. spřátelenou stránku... jenkins-halliwell.blog.cz/
P.S. Zajímalo by až kam se dopočítám.... :-D....


Patnáctá spřátelená stránka....

24. června 2008 v 13:34 | Piper
a tady je 15. spřátelená stránečka: : : : charmed-phoebe-blog.blog.cz

Patty Halliwell - info + fotečky...

24. června 2008 v 13:32 | Piper |  vedlejší postavy...
Máma sester Halliwellových. Její manžel byl Victor Bennet, se kterým měla 3 dcery. Prue, Piper a Phoebe Halliwell. Se svým světlonošem Samem měla jednu dceru Paige. Později se s Victorem rozvedla. Měla schopnost zmrazování času (což po ní zdědila Piper). Když byla těhotná a čekala Phoebe, měla přes ní vidění o budoucnosti. Její smrt způsobil vodní démon, který ji zabil.
Herečka: Finola Hughes
Fotečky:
tady Patty se svojí mámou Penny....
Moooc krásná fotečky Patty (mámy) a malé Piper...
rodinná fotečka.... Patty, nalevo Prue, za ní dospělá Piper a napravo malá Piper... a v břichu upe mála Phoebe :D ....

Penny Halliwell - info + fotečky...

24. června 2008 v 13:31 | Piper |  vedlejší postavy...
Babička sester Halliwellových. Po smrti jejich mámy Patty je vychovávala. Byla 4x vdaná. Měla jenom jedno dítě, dceru Patricii Halliwell (Patty). Zemřela na infarkt. V mládí ji zradila kamarádka, která byla ve skutečnosti démonka a zabila jejího manžela, což z ní udělalo babi, jak ji známe:D. Nenechá si nic líbit, ze vším si poradí, silná.
Herečka: Jenifer Rhodes
Fotečky:
babi a Paige....
babi a Wyatt (nj...je to prostě kluk..)
babi a Piper... (to byla celkem smutná scéna ..."a řekla si mi, že umře máma..Prue.... že z Lea bude démon?..)
a babi trochu průhlednáá...

Victor Bennet - info + fotečky...

24. června 2008 v 13:10 | Piper |  vedlejší postavy...
Otec Prue, Piper a Phoebe Halliwellových. Když byly sestry menší babi ho vyhodila (odešel?) a objevil se až když byly starší. Prue s tím ze začátku neměla dobré vztahy, protože mu nemohla odpustit, že odešel. Objevuje se nějak v průběhu celého seriálu, v důležitých momentech, nebo v osmé sérii, kdy sestry potřebovaly pomoc a hrál, že se sám stará o Wyatta a Chrise. Je to obyčejný smrtelník, žádné schopnosti nemá. Nikdy nebyl nijak rád, že jeho dcery denně riskují život v boji s démony, bál se aby nedopadly jako jejich máma Patty. S Patty se později nějak rozvedli.
Zajímavost: V 1. nebo 2. sérii se změní herec, který Victora hrál. Ze začátku nevím, kdo to byl, ale později herec jménem James Read.
Fotečky:
s Phoebe si rozuměli asi nejvíc... :-)

Darryl Morris - info + fotečky...

24. června 2008 v 13:01 | Piper |  vedlejší postavy...
Policista, který se objevuje už v první sérii jako parťák Andyho. Objevuje se vlastně od 1. do 8. série. Po čase čarodějkám pomáhal a ony jemu. Ale po díle 6x19, ve kterém ho málem zabili na elektrickém křesle, se rozhodl, že už s tím nechce mít nic společného. Doopravdy jim nepomáhá, ale intuitivně se sester zastává. Jeho žena se jmenuje Sheilla. Oba byli vlastně přátelé Halliwellových. Měl dvě děti(?)
Herec: Dorian Gregory
Fotečky:
Darryl a Sheilla

Andy Trudeau - info + fotečky....

24. června 2008 v 12:58 | Piper |  vedlejší postavy...
Andy se objevuje v první sérii. Je to policista, jeho kolega je Darryl Morris. Chodil s Prue, znali se od malička. Po nějakém čase zjistí, že sestry jsou čarodějky. V díle 1x22 je chtěl ochránit před démonem, ale ten ho zabil.
Herec: Theodore William King
Fotečky:
Andy a Darryl
Andy s Prue

Prue Halliwell - info

22. června 2008 v 9:16 | Piper |  Prue
Pruedance Halliwell (Prue)
Nejstarší sestra Halliwellová. Mezi sestrami byla ta, která se o ně starala, ta rozumná, ta, která za vše brala zodpovědnost. Když byly sestry mladší, nesnesla se moc s Phoebe, ale v dospělosti se tyto spory vyrovnaly. Pracovala v aukčním domě Buckland. Na tomto místě se často objevovali démoni, kteří ji napadali. Později se ale rozhodla, že definitivně skončí a stala se fotografkou - splnila si, co si vždycky přála. Muži jejího života? Objevovalo se jich více, ale nejdůležitější byl asi Andy. Taky v minulosti, v době okolo babiččiny smrti, si měla brát Rogera (nefim jak se to píše). Děti neměla. Zemřela 17.5.2001, v díle 3x22. V seriálu se tedy objevuje jen od 1. do 3. série. Zabil ji démon Shaxe. Smrt Prue nesla hodně těžko Piper, která měla pocit, že bez ní nic nezvládne. Její schopnosti byla nejdříve telekineze. Ze začátku používána mhouřením očí, později ovládána rukama (což Phoebe okomentovala tím, že aspoň nebude mít vrásky, že už se jí začínaly dělat.). Pak dostala taky schopnost astrální projekce. Mohla se někam přemístit i tam něco udělat, ale nemohla nic vzít sebou ani odnést.

Čtrnáctá spřátelé stránka

22. června 2008 v 9:03 | Piper
a tády 14. spřátelená stránka... hezký bloček.. :D:D jenkins89.blog.cz