Srpen 2010

Můj wallpaper - Pain in Charmageddon....

27. srpna 2010 v 15:15 | Piper |  Moje tvorba - různé obrázky ...
Pain 7x13

Můj nejnovější wallpaper pojmenovaný jako Pain in Charmageddon...

Moc hezký díl sedmé série....O tom, že utopie je pořád prostě jen utopie....Že dobro nemůže existoval bez zla....a o tom, že lidé mají cítit bolest, když jim odejde někdo, koho milovali... (a nejen o tom...)

Text na wallpaperu jsem psala podle toho, co jsem slyšela, takže nevím jestli to bude opravdu přesně...

Klub Piper (Čarodějek) P3.....

13. srpna 2010 v 12:04 | Piper |  Charmed - místa a věci....
3

Piper si vždycky chtěla zařídit vlastní restauraci. V díle 2x01 jedná s bankéřem Robenem o půjčce, kterou potřebuje na pořízení klubu. Jejím snem je restaurace, ale klub je prozatím jednodušší možnost.

"Už mě přestalo bavit pracovat pro jiné a uskutečňovat jen cizí sny." říká v díle Zkouška. A taky si sen uskuteční...jen to chvíli potrvá.

4


Nejdříve Piper půjčku dostala, ale Roben si to rozmyslel po napadení démenem (Jeremy) v klubu. Považoval klub za nebezpečný.

Na konci dílu Prue s Phoebe předávají Piper šek na 60 000 dolarů s tím, že budou spolumajitelky. Peníze vzaly jako hypotéku na jejich dům. :-)

1


Znovu se klub P3 objevuje v díle 2x03 (Zakletý obraz). Přichází problémy se stavebními nedostatky, se kterými Piper pomůže soused Dan Gordon. Poprvé jsou sestry pohromadě v P3.

Díl 2x04 Ďábelská hudba je dílem, kdy je P3 poprvé v provozu. Není to velký úspěch, ale spíš naopak. Piper je zklamaná, ale stále věří, že se to rozjede. Prue a Phoebe nejsou tak optimistické a začínají řešit přijetí půjčky.
Leo inspiroval managera skupiny Dishwalla, aby šli vystupovat k Piper do P3. Čarodějky tak mohly zničit démona Masselinyho. Piper má ohromnou radost než se dozví, že to zařídil Leo.
Díky Dishwalle měla P3 velký úspěch.

sestry


Prue žádost o půjčku zrušila.  Bankéř Barker, se kterým Prue jednala o půjčce ji chce vydírat tím, že chtěl od banky odkoupit jejich dluh a tím by koupil P3. Barker se připlete k ničení Masselinyho, je otřesen a jakéhokoliv vydírání se vzdává.

2x04


V tomto dílu jsou sestry poprvé spolu na koncertě v P3 - tedy na koncertě Dishwally. Byl to úspěšný večer, Piper mohla zaplatit účty a začíná se dařit.

Díl 2x05 začíná v P3. Klub se stává opravdovou součástí života Čarodějek. Tak jako i později se tu potkávají, baví se.....

Piper a Phoebe 2x05

Odehrává se další lov démona v P3.
A je to 1. díl, který opravdu končí v P3. Tak jako to známe ze spousty dalších dílů - sestry v P3, hudba..tancování.. :-) a konec dílu.

4


Tímto bych asi uzavřela část vyprávění o začátcích klubu. Co dále? Klub je stále součástí života Piper, Phoebe a Prue. Odehrává se tu pár ničení démonů a spoustu osobních záležitostí.

Piper sem chodila s Danem...později s Leem. Phoebe s Colem a celkově tak různě... :-)

Phoebe a Cole

cole,

4


Piper a Prue v P3

Pro sestry se klub stává další místo kromě domu, kde jsou společně....

7

Díl 2x13 Zvířata a lidé...se odehrával hodně v P3. Prvně tu sestry porazily dalšího nepřítele...a za druhé...

Piper, Leo a Dan
Leo je smrtelník a pracuje v P3 pro Piper. Toto se moc nelíbí Danovi...vznikají zajímavé momenty...

Leo


A nejkrásnější moment patřil až konci dílu.

Piper

Piper a Leo4

Škoda, že to byla jen představa....
Ale opět důležitý moment v P3! :-)


Dostáváme se o kousek dále.

6
K třetí sérii....

Piper Leovi odpověděla na jeho otázku, jestli si ho vezme... :-)

Piper a Leo


Jasně, že ano... :-)

Piper a Leo2


A když byly problémy se Staršími, kteří jim jejich vztah nechtěli dovolit a překazili i svatbu v díle 3x02.... Bylo to v klubu, kde Leo oznámil novinku, že mají svolení se vzít....

3x09 Nevděčná Piper
Školní sraz Piper, který se pořádal v P3.

2
6

5

Chris v P3 v 6. sérii chvíli i bydlel...přebýval...těžko říct, jak to nazvat... :-)

chris

P3 se stala hlavním zdrojem příjmů pro Halliwellovy. Piper s Prue, Phoebe a Leem tu trávili společně čas. A později po smrti Prue tu byly Piper, Phoebe s Paige i Leem všichni společně taky .. :-)

2

33

5


Myslím, že to bude tak vše, co bych mohla ke klubu P3 napsat. :-) Možná jste se dozvěděli něco nového nebo něco, co si už nepamatujete. :-) Od nikud jsem nekopírovala. Sama jsem se koukla na díly a podle toho jsem psala. :-) Tak doufám, že se článek líbil.

Papá

Piper

Můj wallpaper - Holly....

10. srpna 2010 v 17:42 | Piper |  Moje tvorba - různé obrázky ...
Můj wallpaper - Holly

Moje nová tvorba.... celkem pokrok od začátků podle mě... :-)
Stále to není úplně dokonalé, ale o dost lepší práce s efekty a programy... :-) Mě se líbí moc... :-) Co vy na to?

Charmed Piper Halliwell - wallpaper.....

3. srpna 2010 v 11:03 | Piper |  Piper....
Charmed Piper Halliwell - wallpaper

Perfektní wallpaper, který má přesně ty efekty a všechno, jak se mi líbí nejvíc.... :-) moc povedené.... Tisíckrát zpracovávané téma "smrt Prue" a stejně je to vážně dobré...
Víc komentovat snad nepotřebuje.... :-)