Listopad 2010

Holly Marie Combs - Aktuálně 2010

6. listopadu 2010 v 13:32 | Piper |  Piper....
Holly5

Tak jsem si posháněla nějaké aktuální fotečky Holly...jsou to teda fotky z nového seriálu, ve kterém Holly hraje - Pretty Little Liars.

O čem seriál je?
5 kamarádek v menším městě a spousta jejich tajemství. Jedna z nich zemře (Alison)... zbývajícím 4 kamarádkám začínají chodit sms od "A" ....nepříjemná tajemství se začínají dostávat na povrch....dějí se divné věci.....
Napínavý seriál plný záhad.

(Píšu jen podle toho, co jsem zatím viděla - tedy 10 dílů. Ale fakt mě ten seriál baví...můžu jen doporučit, ať se taky kouknete)

Holly4

Holly se svou novou seriálovou rodinkou. Dcera Aria (Lucy Hale), manžel (herec Chad Lowe) a naše Holly Marie Combs v Pretty Little Liars jako máma Ella.

Holly6

Holly8

Po smrti Alison odjeli pryč (na Island) a o rok později se vrátili. Částečně proto, aby se Aria mohla nějak v klidu smířit a srovnat se smrtí kamarádky a zčásti taky kvůli nevěře manžela (o kterém Aria věděla, ale Ella ne).

Holly3


Holly7

Po tom co se z dopisu (který poslal/a "A") Ella dozvěděla, že ji manžel podváděl nastává doma dusno....Nakonec Ella (Holly) odchází.


Tak to jenom tak stručně k novému seriálu, ve kterém hraje Holly. Teda spíš hlavně k částem, kde se objevuje Holly... :-)

Ještě 2 fotečky Holly a Chada:

Holly2

Holly

:-) To by bylo tak vše......

Zatím papá....