Březen 2013

Holly Marie Combs na London Film and Comic Con 2012 (July)

24. března 2013 v 13:56 | Piper |  Piper....

Dnes vám přináším šestiminutové video - rozhovor s Holly Marii Combs Donoho z Film and Comic Con z Anglie, který se konal v červnu 2012 v Londýně v Olympijské hale. I přes to, že zde Holly byla kvůli seriálu Pretty Little Liars, ve kterém v současné době hraje, je většina rozhovoru o Čarodějkách.

Vám zdatnějším v angličtině přeju hezké pokoukání. Pro ty, kteří se příliš nechytnou, jsem se pokusila pochytat co nejvíce já. Níže si tedy můžete přečíst rozhovor přeložený do češtiny. Upřímně jsem nepochytila úplně každé slovo (hlavně u moderátora), ale podstatu zachycenou máme. Přeju hezké počtení. :-)


V úvodu Holly říká, že nemá mnoho zkušeností s podobnými akcemi a že se těší na setkání s fanoušky. Velmi se jí líbí kostýmy všech účastníků, protože jsou velice kreativní, fascinující a určitým způsobem rozbíjí monotónost každého dne. Je to dobré.

Reportér se ptá, na co se fanoušci nejčastěji ptají?
Odpověď: "Obvykle se ptají, jestli bych opravdu chtěla mít své schopnosti....což bych samozřejmě chtěla, každý by chtěl... Taky se mě ptají, jestli mám ráda Briana, který hrál mého manžela....a opravdu ho ráda nemám... :-D ne, dělám si srandu. Zažili jsme dobré časy."

Další otázka reportéra: Proč si myslí, že lidé mají seriál rádi až do dnes?
"Nevím, ale jsem na to hrdá. Opravdu to spojilo rodiny, přátele a generace dohromady. také to bylo velmi utěšující pro mnoho lidí, což je pro mě velice důležité. Když někdo měl špatný den nebo obtížné období, mohlo to zvednout náladu....jsem na to stále hrdá."

Další otázka se týkala toho, proč si myslí, že lidé měli tak moc rádi Piper a Lea jako pár?
"Víte, je to srandovní, protože jsme se znali jako přátelé léta před začátkem natáčení seriálu. Bylo to úžasné, že už mezi námi ta chemie fungovala.... bylo to hodně jako vztah mezi bratrem a sestrou...znali jsme se léta, takže to bylo téžké být romantický..., ale myslím si, že byl cítit určitý vztah, protože jsme si byli tak blízcí a fungovalo to. Díky tomu to pak na obrazovce působilo příjemně."

Reportér: "Fanoušci mají své oblíbené díly, oblíbené druhy příběhu. Máte nějaký zvláštní, který byste mohla vyzdvihnout a říct, že jste si ho opravdu užila, smějete se při vzpomínce na něj?"
" Můj oblíbený byl vzdycky, nevím proč, díl Meč ve městě. Pravděpodobně protože jsem mohla hrát s mečem a věřím, že to byl díl, kdy jsem se dozvěděla, že jsem těhotná s mým prvním synem....bylo to sladké z mnoha důvodů. Pravděpodobně jsem si něměla hrát s mečem, když jsem byla těhotná, ale hrála. Byly to Čarodějky, byla to Piper, bylo to to, co jsem dělala. Tento díl byl pro mě velmi výjimečný."

Reportér: "A co nejdivnější a nejméně reálný moment?"
"Bylo jich tolik...tolik....pravděpodobně jedna z mých dalších oblíbených epizod, kde jsem byla pronásledována drakem, který lítal kolem a obtěžoval mě. Pořád mám tu věc v šatníku, nechala jsem si ji. Nevím proč. Bylo to hodně zábavné, protože jsem točila hodně scén, kde jsem mluvila sama se sebou, bylo velmi, velmi těžké to rozjet a udělat to reálné. Byla to zábava a výzva zároveň."

Reportér: "Pořad je o kouzlech, magii... co si myslíte, že je opravdová magie?"
"Smích mých dětí. To je pro mě opravdové kouzlo. Je to úžasné, když moje děti projdou dveřmi a mají tu schopnost mě povzbudit. Nikdo nevykouzlí na mé tváři větší úsměv než mí synové. Takže to je opravdová magie."

Reportér se dále ptá na pocity o seriálu a jeho konci.
" Byla jsem šťastná, že jsem byla součástí toho všeho. Vzali náš vlastní vstup (to, s čím jsme přišli), hodně to urovnali a jsem šťastná, že jsme měli tu příležitost to dělat. Byla jsem v seriálech, o kterých jsme nevěděli, že skončí a neměli jsme možnost je pořádně ukončit. Jsem ráda, že v Čarodějkách jsme to udělali tak, jak jsme to udělali. Jsem ráda, že jsem mohla být součástí toho všeho."

Reportér: "Vraťme se zpět k důvodu, proč jste teď tady v Londýně?"
"Vlastně jsem tu kvůli seriálu Pretty Little Liars (pozn. autorky článku: Roztomilé malé lhářky - do češtiny hloupě přeloženo jako Prolhané krásky. Zkráceně se pak označuje seriál jako Krásky - což není vůbec výstižné.) pro ABC family. Vede si velmi dobře, jsem velmi šťastná a hrdná na holky. Nemohla bych chtít víc.

Reportér se ptá na to, co je takovým úspěchem Roztomilých malých lhářek.
"Je to fascinující. Nechává vás hádat, je to hodně zábavné a je to dost chytré, což oceňuju, protože si myslím, že dnešní teenageři jsou více důvtipní a hodně techničtí, sofistikovaní. Nemluvíme na teenagery z vrchu, ale jednáme s nimi jako s normálními lidmi, kteří mají opravdové problémy. Mimo všechny ty záhady tu jsou opravdové problémy, se kterými se musí vypořádat mezi všemi ostatními záležitostmi. Myslím, že to je velice realistické, sladké a upřímné."

Reportér se pak ptá na vzkaz zvláště pro fanoušky Čarodějek po celém světě. Odpověď Holly:
"Děkuji vám za zbožňování nás po celou tu dobu. Stále to oceňujeme až do dnešních dnů. Doufám, že pro vás něco ještě uděláme. Znovu obnovení Čarodějek...kdo ví."

Reportér se pak doptává, jestli by se vrátila zpátky do Čarodějek:
"Vrátila. Rozdhodně ano. Myslím, že to je možné. Potřebujeme jen sílu, která by to uvedla do chodu."