Convention - opening (Zahájení setkání)

26. května 2015 v 10:55 | Vaše Piper |  Setkání v roce 2014

Zde se můžete na youtube kouknout na první video, které mám pro Vás dneska připravené. Jde o zahájení celé akce Charmed Convention. :-) Jak už víte - konalo se v Paříži a proto budeme často v těchto záznamech poslouchat francouzštinu. (Třeba se něco přiučím. :-D ). Jinak samozřejmě všechno ale překládají do angtičtiny a samozřejmě všichni naši zúčastnění (Holly, Shannen, .... ) mluví anglicky. Tak předpokládám, že s tou angličtinou už si všichni nějak určitě poradíme. :-)

Videjko si užijte a těšte se na další, které přidám snad to nejdříve. (Pro ty, kdo nechtějí čekat na můj komentář - můžete klidně jít po dalších videích, které youtube nabídne. Všechno to bylo přidáno jedním autorem - Marie M)A pro ty, kdo si nejsou příliš jistí svou angličtinou - přidávám malý komentář o tom, co bylo ve videu řečeno:

V úvodu byl pro diváky připravený sestřih s různými scénami z Čarodějek s originální hudbou, kterou jsme 7 let slýchávali v úvodní znělce. (Zajímavost: V 8 sérii nemohla být použita, protože už neměli koupená práva na používání této hudby. Pravděpodobně tyto práva museli teda znovu zakoupit pro Convention.) Ve scénách se objevují pouze herci, kteří na Charmed Convention dorazili. :-)

Pak nám moderátor přivítá zúčastněné - Holly Marie Combs (Piper), Shannen Doherty (Prue), Drew Fuller (Chris), Wes Ramsey (Wyatt), Dorian Gregory (Darryl) a jako poslední přichází Brian Krause (Leo). Přichází pozdravení, optání se, jak se všichni mají a trocha rozpačitosti, že nikdo neví, čím tak nějak začít. :-D
Pak nám moderátor chvíli mluví francouzsky a je úžasné, že diváci se vesměs smějí a všichni už se bojí, co se bude dít. Moderátor žádá Holly, aby předala Shannon mikrofon a na základě toho, že ho o to hodně lidí žádalo, prosí aby zmrazila obecenstvo (udělala svůj typický pohyb rukama). Ta z toho není nijak moc nadšená... :-D a ještě méně když ji Drew (Chris) začne pravděpodobně nahrávat na mobil. :-D Pak už je jen rozmrazí a celé setkání může začít. :-)
Jako první zůstávají na otázky fanoušků Holly a Shannen a pánové můžou odejít - prý odpočívat. :-) A tento rozhovor Vám přinesu v dalším článku. :-)

Zatím se mějte hezky. Páá
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Limonáda • Blowme.blog.cz Limonáda • Blowme.blog.cz | Web | 26. května 2015 v 11:08 | Reagovat

Super! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama