Červen 2015

Shannen, Drew, Wes a Dorian - otázky fanoušků - část 2.

19. června 2015 v 14:23 | Vaše Piper |  Setkání v roce 2014

:-) minulé video z Charmed Convention nám končilo trochu otevřeně, takže bych se rovnou vrhla na převyprávění toho, jak to pokračovalo:

Naposledy jsme tedy skončili v první částí u toho, že se ptala slečna Shannen, jaké to bylo, když vlastně používala své schopnosti nebo vůbec nějaké kouzla a vlastně se nic nedělo. :-D Shannen pak přidává, že jak víme, mají každou středu takové setkání s Holly (pravděpodobně má na mysli jejich show Off the Map). Každou středu tedy přijde Holly k ní domů a už jsou na to tak zvyklé, že ona ji zmrazí, Shannen odhazuje pryč.... takové pravidlo každé středy. :-D

Další se ptá na nejšílenější nebo nejdivnější dárek, jaký kdy dostali. Dorian (Darryl) zmiňuje nějaký Fruit loaf - já bych řekla, že to bude po našem biskupský chlebíček. :-D Prý strašný druh dortu nebo tak... a raději už předává slovo Shannen :-D

Pokračuje Wes s tím, že jemu poslali spodní prádlo. Drew přidává ne nejšílenější, ale moc pěkný dárek. Někdo jim vyrobil Knihu Stínů z čokolády. :-) A prý moc dobré. Shannen dokončuje odpovědi na tuto otázku tím, že samozřejmě, že dostávají divné dárky, ale koho zajímají. Raději by mluvila o těch dobrých a nejlepší z nich jsou dopisy fanoušků.

Moderátor chtěl už ukončovat otázky, ale Shannen rozhodla, že to ještě protáhnou. :-)

Další slečna se ptá na nejvíce kouzelný a prostě úžasný okamžik jejich života. Shannen říká, že už dneska nechce zase brečet, ale že nejvíce kouzelných okamžiků v životě je těch, které byly s jejím tátou. :-)

V osmé minutě se nám vrátili Holly s Brianem :-) Drew je uvádí do toho, co se zrovna děje, takže Holly a Brianovi vysvětluje otázku, která byla položena. Holly odpovídá, že to je narození jejich synů. (Nemůže říct, že jen toho prvního, takže všech...) Holly si pak dělá srandu s tím, že pro Briana je to určitě ta chvíle, kdy ji potkal. :-D
Dorian říká, že jeho máma je pro něj opravdu vším a jeho rodiče vždycky strašně rádi plachtili... a koupil jim loď a tak ted můžou oba dva prostě plachtit spolu a to byl pro něj prostě nejlepší moment. :-) Vypadá fakt dojatě. :-)
Škoda, že Wes nemluvil do mikrofonu, protože co vyprávěl on opravdu netuším.... :-(
Holly pak upozorňuje, že Drew ještě neodpověděl. :-D Škoda, že už se mezitím ptá další fanoušek.

Ptá se asi v podstatě na to, jestli točili scény na hodně pokusů. Shannen odpovídá, že z počátku ano, ale po čase už tolik ne. Člověk si tak nějak ty postavy zažije... Přidává, že záleží prostě na režisérovi. Někteří to opravdu až přehání s tím, kolikrát se něco natočí a jiní zase ne (druhá možnost je případ Shannen jako režisérky). Holly dodává, že Shannen drží jako režísérka rekord v nejkratším natáčecím dni.

Další chtěl od Shannen ve francouzštině slyšet Miluju tě. :-D zvláštní....

A další fanoušek měl velmi dlouhou otázku, až nám to moderátor zapomněl. :-D Holly přidává, že ona svůj text taky pořád zapomíná. Ptal se, jak se vlastně Shannen a Wes potkali poprvé...jak to vypadalo. (Když vlastně nikdy spolu nenatáčeli.) Wes odpověděl, že se potkali poprvé včera. :-D ale že od té doby si ji prostě zamiloval. :-D Drew předává mikrofon Shannen s tím, že všichni by určitě rádi věděli, jaké to bylo pro ni, když potkala Wese a jeho... Vypráví, že si pamatuje, že byla tak nějak v úžasu... a pamatuje si Drewa, když ji uviděl a omdlel. A když potkala Wese řekla si, odkud se tu vzal Thor. :-D a dál zmiňuje Chrise Hemswortha (Thor) ... až se nám z toho Wes dostává do rozpaků. :-D


:-D Já nevím, kde je ale ta podoba? :-D vlasy? :-D

Holly přidává, že když o něm mluvili, neříkali mu nikdy Wes, ale Thor. :-D

Další fanoušek si přeje vlastně vidět scénu, kterou jsme nikdy neviděli.... tedy Prue s jejími synovci. :-D Holly zavelela: akce! :-D

Slečna se ptá Wese na jeho knihu poezie. A pak bych řekla, že pustili nějakou nahrávku, kde o tom už mluvil. :-) Pak nám Wes říká, že vždycky si tak nějak držel všechno pro sebe, ale rozhodl se, že každý umělec by se měl podělit se světem o své umění. Jmenuje se Salt and Sand a můžeme si ji koupit na internetu na jeho stránkách. :-)


Další slečna se ptá, kdyby nehráli postavu, kterou hrají a měli by si vybrat někoho jiného, kdo by to byl. :-D Drew se toho hned chytá a chtěl by být Darryl. :-D
Dorian (Darryl) si vybírá Cola.
Shannen vybírá Piper.
Holly by si vybrala Kiru (věštkyně).


Brian by byl Dan. :-D
Wes stejně jako Dorian bere Cola. :-D oblíbený...
Shannen chce změnit svou odpověď na Cola taky. :-D Měl prý nejdražší šatník.

Malá slečna přišla říct, že její máma přestala sledovat pravděpodobně Beverly Hills 902 10, když Shannen odešla. Shannen dodává, že ona taky. :-D A ptá se, jaké vzpomínky si odvezou z Paříže. Pro Wese je to pořizování skupinových (rodinných) fotek, co bylo včera. Brian nějak chytil záchvat smíchu. :-D Prý se to stalo i při tom focení a přísahají, že v tu dobu ještě nic nepili.


:-) no a zbytek bude pokračovat zase v dalším článku s dalším videem. :-) Tak se hezky těšte. :-)


Shannen, Drew, Wes a Dorian - otázky fanoušků

2. června 2015 v 11:23 | Vaše Piper |  Setkání v roce 2014

Zdravím všechny. Přináším další video z Charmed convention v roce 2014. Tady už si teda nejsem na 100% jistá, že toto video jakoby hned následovalo po otázkách pro Holly a Shannen - ale autorka Marie M na youtube to takto přidala, takže to beru tak, že to přidávala podle nějaké logiky. :-) Přeju příjemné pokoukání a pobavení.

Pro ty, kteří si chtěji přečíst můj komentář a překlad:

První otázka směřuje na Chrise (Drew): Slečna ho žáda, aby hrál Christiana v 50 odstínech šedi. :-D Drew odpovídá, že ve skutečnosti se přihlásil o tuto roli, ale získal ji Jamie Dornan. Je fakt hezký a nemyslí sí, že budou zklamané. Pak chtěly ještě, aby všichni popřáli nějaké Soni vše nejlepší k narozeninám. :-D a to máme tak vše.

Druhá slečna se ptá Shannen, kterého z nápadníků Prue během seriálu by si vybrala? Shannen nejdříve dává do kupy, kdo je vlastně na výber. Otázka byla totiž položena tak, jakoby jich mělo být strašně hodně. Konečný výběr padl na postavu Bane Jessup (z druhé série) - herec Antonie Sabato junior. Pro připomenutí fotka:


Třetí se ptá všech, jestli mají nějaké ať už negativní nebo pozitivní ... šílené ... zkušenosti s fanoušky. Například Alyssa prý měla problém s nějakým stalkerem před jejím domem. Začíná odpovídat Drew - samozřejmě pochválí všechny fanoušky, jak je to super a že je moc rád, že tam může být. :-) Pak komentuje to, že toto setkání je super v tom, že jsou všichni takoví milý, respektují se všichni navzájem a nikdo nepřekračuje jisté pomyslné hranice. Ale když někdo takovou tu pomyslnou hranici překročí, tak to prostě už není dobré... a tak nějak neví, jestli je to odpověď na otázku. (A já si taky nejsem úplně jistá. :-D )

Čtvrtý se ptá, koho by si vybrali, kdyby si měli vybrat jednoho z herců nebo hereček z Čarodějek, aby tu dnes ještě byl. Diváci nám do toho začínají trochu ječet, ale Wes (Wyatt) říká Rose a Alyssa (samozřejmě) a přidává Juliana (Cole). Shannen se přidává taky k odpovědi Julian. Dodává, že miluje své expřítele.

Mezitím tam moderátor asi organizuje možnosti jít se osobně setkat s Brianem a Holly.

Ještě se pak ptá čtvrtý tázají Shannen, jestli je pravda, že Simon si z ní udělal srandu s tím, že vyhrála v loterii. Shannen vysvětluje celý příběh. Skupinově si koupili lístky do loterie. Nechávala si lístky ve své šatně a když druhý den přišla, řekli jí, že by si měla zkontrolovat svůj lístek. Všechna čísla souhlasila a myslela si, že vyhrála tak 16 milionů dolarů. Tak skončila v práci a odjela, museli ji pak chytit a říct, že nevyhrála. :-D

Patá slečna říká, že ví, že když spolu natáčeli seriál po dlouhou dobu, stali se velmi blízkými a její ptá se, kdo byl nejzábavnější při natáčení a jestli si pamatují nějaký dobrý vtip.

Moderátor nám přestěhoval Wese (Wyatta) vedle Doriana (Darryla). :-D

Drew (Chris) se nacpal na sedačně úplně na Shannen a ta to komentuje tím, že očividně ten je nejvtipnější. :-D Nakonec ale Dorian vybírá Shannen. Wes přidává Briana (Lea).

Šestá tázající se ptá, co nejvíce má Shannen ráda na postavě Prue a co nejvíce nesnášela. Shannen odpovídá, že není nic, co by nesnášela na Prue. Vlastně to prý byla asi nejlepší postava, jakou kdy hrála, protože byla milující, zodpovědná a silná. Byla nejstarší a starala se o své sestry a pro ně by udělala cokoliv. Byla prostě hodně rodinný typ a to je vlastnost, kterou obdivuju a respektuju. Byla mi hodně podobná, takže celkem na Prue miluju všechno. Nakonec slečna děkuje za odpověď a nemá na sobě nic měnit, protože je perfektní (to jako Shannen).

Sedmý zmiňuje, že si všiml, že je Shannen velmi aktivní na internetu ohledně delfínů a co můžeme udělat my, abychom taky pomohli. Shannen děkuje, že se ptá. Můžeme poslat dopis na japonskou ambasádu (kdekoliv, kde žijeme), můžeme o tom co nejvíce veřejně mluvit a stále všechny ty lidi ve vládě atd. nahánět, dokud se něco nezmění. A taky máme shromáždit co nejvíce lidí a udělat u japonské ambasády klidný a nenásilný protest.

Osmá slečna přidává něco k japonským lidem a celkově situací na moři atd. :-) Letos prý nezisková organizace Sea Shepherd zachránila mnoho velryb...

Devátá slečna má otázku pro Drewa (Chrise). Ptá se jestli v době, kdy byl obsazen do role Chrise věděl, že bude syn Piper a Lea. Drew těžce rozpomíná, ale určitě to úplně od začátku nevěděl - asi tak až po dvou dílech. Řekli mu, že je jejich syn a přišel z budoucnosti chránit svět před tím chlapem, co sedí támhle.

Desátá slečna se ptá, kterým jediným slovem by popsali Čarodějky.
Wes: magical (kouzelné)
Dorian: fenomenal, unbelievable, unreal (fenomenální, neskutečné, nereálné)

(Mohli nechat to říct všechny, že?)

Jedenáctá slečna se ptá Wese (Wyatt), jestli se mu líbila jeho postava v Čarodějkách. Ano, moc. Měl možnost si zahrát v jedné roli kladného hrdinu i záporáka, což je super.

Dvanáctá slečna se ptá Drewa a Wese, jestli bylo těžké hrát dva bratry, co se nesnáší. Wes: Protože je to tak úžasný chlap, bylo skvělé s ním pracovat... všichni máme bratry a sestry a někdy prostě spolu nevycházíme a nemůžeme se vystát a všichni se tak dokážeme sžít s myšlenkou sourozenecké rivality. Jen je to silnější, když jde o boj mezi dobrem a zlem. Pak se ptá Wese, jestli si více užíval být ten hodný nebo ten zlý, protože padouch byl více sexy. Samozřejmě odpovídá, že ten padouch. Je to větší zábava.

Třináctá slečna se ptá, jestli bylo divné natáčet scény s využitím schopností nebo odříkáváním kouzel a nic se nestalo. (Bylo až přidáno v efektech). :-D Shannen odpovídá, že ze začátku ano - hlavně když začínala se svými schopnostmi, tak jak si pamatujeme používala přimhouření očí, což ji nebavilo. :-D


A pokračování Vám přinesu v dalším článku. :-)