Shannen, Drew, Wes a Dorian - otázky fanoušků

2. června 2015 v 11:23 | Vaše Piper |  Setkání v roce 2014

Zdravím všechny. Přináším další video z Charmed convention v roce 2014. Tady už si teda nejsem na 100% jistá, že toto video jakoby hned následovalo po otázkách pro Holly a Shannen - ale autorka Marie M na youtube to takto přidala, takže to beru tak, že to přidávala podle nějaké logiky. :-) Přeju příjemné pokoukání a pobavení.

Pro ty, kteří si chtěji přečíst můj komentář a překlad:

První otázka směřuje na Chrise (Drew): Slečna ho žáda, aby hrál Christiana v 50 odstínech šedi. :-D Drew odpovídá, že ve skutečnosti se přihlásil o tuto roli, ale získal ji Jamie Dornan. Je fakt hezký a nemyslí sí, že budou zklamané. Pak chtěly ještě, aby všichni popřáli nějaké Soni vše nejlepší k narozeninám. :-D a to máme tak vše.

Druhá slečna se ptá Shannen, kterého z nápadníků Prue během seriálu by si vybrala? Shannen nejdříve dává do kupy, kdo je vlastně na výber. Otázka byla totiž položena tak, jakoby jich mělo být strašně hodně. Konečný výběr padl na postavu Bane Jessup (z druhé série) - herec Antonie Sabato junior. Pro připomenutí fotka:


Třetí se ptá všech, jestli mají nějaké ať už negativní nebo pozitivní ... šílené ... zkušenosti s fanoušky. Například Alyssa prý měla problém s nějakým stalkerem před jejím domem. Začíná odpovídat Drew - samozřejmě pochválí všechny fanoušky, jak je to super a že je moc rád, že tam může být. :-) Pak komentuje to, že toto setkání je super v tom, že jsou všichni takoví milý, respektují se všichni navzájem a nikdo nepřekračuje jisté pomyslné hranice. Ale když někdo takovou tu pomyslnou hranici překročí, tak to prostě už není dobré... a tak nějak neví, jestli je to odpověď na otázku. (A já si taky nejsem úplně jistá. :-D )

Čtvrtý se ptá, koho by si vybrali, kdyby si měli vybrat jednoho z herců nebo hereček z Čarodějek, aby tu dnes ještě byl. Diváci nám do toho začínají trochu ječet, ale Wes (Wyatt) říká Rose a Alyssa (samozřejmě) a přidává Juliana (Cole). Shannen se přidává taky k odpovědi Julian. Dodává, že miluje své expřítele.

Mezitím tam moderátor asi organizuje možnosti jít se osobně setkat s Brianem a Holly.

Ještě se pak ptá čtvrtý tázají Shannen, jestli je pravda, že Simon si z ní udělal srandu s tím, že vyhrála v loterii. Shannen vysvětluje celý příběh. Skupinově si koupili lístky do loterie. Nechávala si lístky ve své šatně a když druhý den přišla, řekli jí, že by si měla zkontrolovat svůj lístek. Všechna čísla souhlasila a myslela si, že vyhrála tak 16 milionů dolarů. Tak skončila v práci a odjela, museli ji pak chytit a říct, že nevyhrála. :-D

Patá slečna říká, že ví, že když spolu natáčeli seriál po dlouhou dobu, stali se velmi blízkými a její ptá se, kdo byl nejzábavnější při natáčení a jestli si pamatují nějaký dobrý vtip.

Moderátor nám přestěhoval Wese (Wyatta) vedle Doriana (Darryla). :-D

Drew (Chris) se nacpal na sedačně úplně na Shannen a ta to komentuje tím, že očividně ten je nejvtipnější. :-D Nakonec ale Dorian vybírá Shannen. Wes přidává Briana (Lea).

Šestá tázající se ptá, co nejvíce má Shannen ráda na postavě Prue a co nejvíce nesnášela. Shannen odpovídá, že není nic, co by nesnášela na Prue. Vlastně to prý byla asi nejlepší postava, jakou kdy hrála, protože byla milující, zodpovědná a silná. Byla nejstarší a starala se o své sestry a pro ně by udělala cokoliv. Byla prostě hodně rodinný typ a to je vlastnost, kterou obdivuju a respektuju. Byla mi hodně podobná, takže celkem na Prue miluju všechno. Nakonec slečna děkuje za odpověď a nemá na sobě nic měnit, protože je perfektní (to jako Shannen).

Sedmý zmiňuje, že si všiml, že je Shannen velmi aktivní na internetu ohledně delfínů a co můžeme udělat my, abychom taky pomohli. Shannen děkuje, že se ptá. Můžeme poslat dopis na japonskou ambasádu (kdekoliv, kde žijeme), můžeme o tom co nejvíce veřejně mluvit a stále všechny ty lidi ve vládě atd. nahánět, dokud se něco nezmění. A taky máme shromáždit co nejvíce lidí a udělat u japonské ambasády klidný a nenásilný protest.

Osmá slečna přidává něco k japonským lidem a celkově situací na moři atd. :-) Letos prý nezisková organizace Sea Shepherd zachránila mnoho velryb...

Devátá slečna má otázku pro Drewa (Chrise). Ptá se jestli v době, kdy byl obsazen do role Chrise věděl, že bude syn Piper a Lea. Drew těžce rozpomíná, ale určitě to úplně od začátku nevěděl - asi tak až po dvou dílech. Řekli mu, že je jejich syn a přišel z budoucnosti chránit svět před tím chlapem, co sedí támhle.

Desátá slečna se ptá, kterým jediným slovem by popsali Čarodějky.
Wes: magical (kouzelné)
Dorian: fenomenal, unbelievable, unreal (fenomenální, neskutečné, nereálné)

(Mohli nechat to říct všechny, že?)

Jedenáctá slečna se ptá Wese (Wyatt), jestli se mu líbila jeho postava v Čarodějkách. Ano, moc. Měl možnost si zahrát v jedné roli kladného hrdinu i záporáka, což je super.

Dvanáctá slečna se ptá Drewa a Wese, jestli bylo těžké hrát dva bratry, co se nesnáší. Wes: Protože je to tak úžasný chlap, bylo skvělé s ním pracovat... všichni máme bratry a sestry a někdy prostě spolu nevycházíme a nemůžeme se vystát a všichni se tak dokážeme sžít s myšlenkou sourozenecké rivality. Jen je to silnější, když jde o boj mezi dobrem a zlem. Pak se ptá Wese, jestli si více užíval být ten hodný nebo ten zlý, protože padouch byl více sexy. Samozřejmě odpovídá, že ten padouch. Je to větší zábava.

Třináctá slečna se ptá, jestli bylo divné natáčet scény s využitím schopností nebo odříkáváním kouzel a nic se nestalo. (Bylo až přidáno v efektech). :-D Shannen odpovídá, že ze začátku ano - hlavně když začínala se svými schopnostmi, tak jak si pamatujeme používala přimhouření očí, což ji nebavilo. :-D


A pokračování Vám přinesu v dalším článku. :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama